| Ražotāja daļas numurs : | LMH6503MA |
|---|---|
| RoHs statuss : | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 353 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OPAMP VGA 135MHZ 14SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LMH6503MA |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC OPAMP VGA 135MHZ 14SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Pieejamais daudzums | 353 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 5 V ~ 12 V, ±2.5 V ~ 6 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 14-SOIC |
| Slew Rate | 1800 V/µs |
| Sērija | LMH® |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Izvades veids | - |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Shēmu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Detalizēts apraksts | Variable Gain Amplifier 1 Circuit 14-SOIC |
| Pašreizējais - piedāvājums | 37mA |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 90mA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 11µA |
| Bāzes daļas numurs | LMH6503 |
| Pastiprinātāja tips | Variable Gain |
| -3db Joslas platums | 135MHz |








IC OPAMP VGA 135MHZ 14SOIC

IC OPAMP VGA 130MHZ 14TSSOP

IC OPAMP VGA 135MHZ 14SOIC

IC OPAMP VGA 130MHZ 14TSSOP

IC OPAMP VGA 130MHZ 14SOIC

IC OPAMP VGA 135MHZ 14SOIC

IC OPAMP VGA 135MHZ 14TSSOP

IC OPAMP VGA 130MHZ 14TSSOP

IC VARIABLE GAIN 1 CIRC 14TSSOP

IC OPAMP VGA 130MHZ 14TSSOP