| Ražotāja daļas numurs : | LMF100CIWM | RoHs statuss : | Satur svina / RoHS neatbilstību |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 50 pcs Stock |
| Apraksts : | IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20SOIC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LMF100CIWM |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Pieejamais daudzums | 50 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 4 V ~ 15 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 20-SOIC |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Filtru skaits | 2 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 2A (4 Weeks) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Frekvence - atdalīšana vai centrs | 100kHz |
| Filtra veids | Universal Switched Capacitor |
| Filtrēt pasūtījumu | 4th |
| Bāzes daļas numurs | LMF100 |








IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20SOIC

IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20-DIP

SWITCHED CAPACITOR FILTER

ENCLOSED AC DC CONVERTERS 1 OUTP

ENCLOSED AC DC CONVERTERS 1 OUTP

IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20SOIC

IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20SOIC

ENCLOSED AC DC CONVERTERS 1 OUTP
CAP CER 1000PF 10V X7R 0402
CAP CER 1000PF 10V X7R 0402