Daļas numurs:LM95234CISD/NOPB
- Datums: 2024/12/9
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 5.34 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | LM95231CIMMX |
|---|---|
| RoHs statuss : | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 400 pcs Stock |
| Apraksts : | SENSOR DIGITAL 0C-85C 8VSSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LM95231CIMMX |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | SENSOR DIGITAL 0C-85C 8VSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Pieejamais daudzums | 400 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 3 V ~ 3.6 V |
| Testa stāvoklis | 0°C ~ 85°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-VSSOP |
| Sērija | TruTherm™ |
| Sensora tips | Digital, Local/Remote |
| Sensora temperatūra - tālvadība | 0°C ~ 85°C |
| Sensora temperatūra - vietējā | 0°C ~ 85°C |
| Izšķirtspēja | 9 b (Local), 12 b (Remote) |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Izvades veids | SMBus |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Iespējas | One-Shot, Programmable Resolution, Shutdown Mode, Standby Mode |
| Detalizēts apraksts | Temperature Sensor Digital, Local/Remote 0°C ~ 85°C 9 b (Local), 12 b (Remote) 8-VSSOP |
| Precizitāte - visaugstākā (viszemākā) | ±3°C |











SENSOR DIGITAL 0C-85C 8VSSOP

SENSOR DIGITAL 0C-85C 8VSSOP

SENSOR DIGITAL 0C-85C 8VSSOP

SENSOR DIGITAL 0C-85C 8VSSOP

SENSOR DIGITAL 0C-85C 8VSSOP

SENSOR DIGITAL 0C-85C 8VSSOP

SENSOR DIGITAL 0C-85C 8VSSOP

SENSOR DIGITAL 0C-85C 8VSSOP

SENSOR DIGITAL 0C-85C 8VSSOP

SENSOR DIGITAL 0C-85C 8VSSOP