| Ražotāja daļas numurs : | LM74502HDDFR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Nav piemērojams |
| Ražotājs / zīmols : | Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | 3.2-V TO 65-V INDUSTRIAL RPP CON |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | LM74502HDDFR.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LM74502HDDFR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | 3.2-V TO 65-V INDUSTRIAL RPP CON |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Nav piemērojams |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | LM74502HDDFR.pdf |
| Spriegums - piegāde | 4V ~ 60V |
| Tips | Source Selector Switch |
| Piegādātāja ierīču komplekts | TSOT-23-8 |
| Sērija | - |
| Ratio - ievade: izlaide | 1:1 |
| Iepakojums / lieta | SOT-23-8 |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Iekšējā slēdzene (-s) | No |
| FET tips | N-Channel |
| Kavēšanās laiks - ieslēgts | 75 µs |
| Kavēšanās laiks - izslēgts | 2 µs |
| Pašreizējais - piedāvājums | 45 µA |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 2.3A |
| Pamatprodukta numurs | LM74502 |
| Pieteikumi | Automotive |







EVAL BOARD FOR LM74501-Q1

SMART DIODE CONTROLLER ORING EVA

SMART DIODE CONTROLLER EVAL MODU
REVERSE POLARITY PROTECTION CONT
3.2-V TO 65-V INDUSTRIAL RPP CON
AUTOMOTIVE 3.2-V TO 65-V REVERSE

PROTOTYPE

IC SMART DIODE CTLR 8VSSOP
AUTOMOTIVE REVERSE POLARITY PROT
AUTOMOTIVE REVERSE POLARITY PROT