Daļas numurs:LM4040C25QDBZR
- Datums: 2024/01/25
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 3.46 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | LM4040C41IDCKR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 50 pcs Stock |
| Apraksts : | IC VREF SHUNT 4.096V SC70 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LM4040C41IDCKR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC VREF SHUNT 4.096V SC70 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 50 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 4.096V |
| Spriegums - ievade | - |
| Tolerance | ±0.5% |
| Temperatūras koeficients | 100ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SC-70-5 |
| Sērija | - |
| Atsauces veids | Shunt |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Izvades veids | Fixed |
| Citi vārdi | 296-20891-2 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Troksnis - no 10Hz līdz 10kHz | 80µVrms |
| Troksnis - no 0.1Hz līdz 10Hz | - |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 12 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SC-70-5 |
| Pašreizējais - piedāvājums | - |
| Pašreizējais - izlaide | 15mA |
| Pašreizējais - katods | 88µA |
| Bāzes daļas numurs | LM4040C41 |











IC VREF SHUNT 4.096V SOT23

IC VREF SHUNT 4.096V SC70

IC VREF SHUNT 4.096V TO92-3

IC VREF SHUNT 4.096V SOT23

IC VREF SHUNT 4.096V SC70

IC VREF SHUNT 4.096V TO92-3

IC VREF SHUNT 4.096V TO92-3

IC VREF SHUNT 4.096V SOT23
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23

IC VREF SHUNT 4.096V SOT23