| Ražotāja daļas numurs : | LM3508TLEV | RoHs statuss : | Nav piemērojams / nav piemērojams |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 219 pcs Stock |
| Apraksts : | BOARD EVALUATION FOR LM3508TL | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LM3508TLEV |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | BOARD EVALUATION FOR LM3508TL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Nav piemērojams / nav piemērojams |
| Pieejamais daudzums | 219 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - izlaide | 17V |
| Spriegums - ievade | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Izmantotā IC / daļa | LM3508 |
| Piegādāts saturs | Board(s) |
| Sērija | - |
| Izejas un tips | 1, Non-Isolated |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Not applicable / Not applicable |
| Iespējas | Dimmable |
| Detalizēts apraksts | LM3508 1, Non-Isolated Output LED Driver Evaluation Board |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 20mA |








IC LED DRVR RGLTR DIM 30MA 10SON

IC LED DRVR RGLTR DIM 30MA 9USMD

IC LED DRIVER RGLTR DIM 16WQFN

BOARD EVALUATION FOR LM3509SD

IC LED DRIVER RGLTR DIM 16WQFN

IC LED DRVR RGLTR DIM 30MA 9USMD

IC LED DRVR RGLTR DIM 30MA 10SON

IC LED DRVR RGLTR DIM 30MA 10SON

IC LED DRIVER RGLTR DIM 16WQFN

IC LED DRIVER RGLTR DIM 16WQFN