| Ražotāja daļas numurs : | LM320K-12 | RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | National Semiconductor | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | IC REG LINEAR FIXED STNDRD REG | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LM320K-12 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC REG LINEAR FIXED STNDRD REG |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Sprieguma izslēgšanās (maksimālā) | - |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | -12V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | - |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | -32V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | TO-3-2 |
| Sērija | LM120 |
| Aizsardzības līdzekļi | Over Current, Over Temperature |
| Iepakojums / lieta | TO-204AA, TO-3 |
| Iesaiņojums | Bulk |
| PSRR | 80dB (120Hz) |
| Izvades veids | Fixed |
| Izejas konfigurācija | Negative |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Regulatoru skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq) | 4 mA |
| Pašreizējais - izlaide | 1A |
| Kontroles funkcijas | - |








IC REG LINEAR -15V 100MA TO92-3

IC REG BUCK BST ADJ 0.65A 12BGA

IC REG LINEAR -12V 1.5A TO220-3

IC REG LINEAR -15V 1.5A TO3-2

BOARD EVAL FOR LM3209

IC REG BUCK BST ADJ 0.65A 12BGA

IC REG LINEAR -5V 500MA TO39-3

IC REG BUCK BST ADJ 0.65A 12BGA

IC REG LINEAR FIXED STNDRD REG
IC REG LINEAR FIXED STNDRD REG