Daļas numurs:LM27313XQMF/NOPB
- Datums: 2024/03/6
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 3.97 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | LM2736YMKX |
|---|---|
| RoHs statuss : | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 3785 pcs Stock |
| Apraksts : | IC REG BUCK ADJ 0.75A TSOT23-6 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LM2736YMKX |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC REG BUCK ADJ 0.75A TSOT23-6 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Pieejamais daudzums | 3785 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 1.25V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | 16V |
| Spriegums - ieeja (min) | 3V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 18V |
| Topoloģija | Buck |
| Sinhronais taisngriezis | No |
| Piegādātāja ierīču komplekts | TSOT-23-6 |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Izvades veids | Adjustable |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Funkcija | Step-Down |
| Frekvence - pārslēgšana | 550kHz |
| Detalizēts apraksts | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.25V 1 Output 750mA SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Pašreizējais - izlaide | 750mA |
| Bāzes daļas numurs | LM2736 |











IC REG CTRLR BUCK 14TSSOP

IC REG CTRLR BUCK 14TSSOP

BOARD EVALUATION LM2736Y

IC REG BUCK ADJ 0.75A TSOT23-6

BOARD EVAL FOR LM2736Y

IC REG BUCK ADJ 0.75A TSOT23-6

IC REG BUCK ADJ 0.75A TSOT23-6

IC REG CTRLR BUCK 14TSSOP

IC REG BUCK ADJ 0.75A TSOT23-6
SWITCHING CONTROLLER, VOLTAGE-MO