| Ražotāja daļas numurs : | LM27-2PL MDA |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 4184 pcs Stock |
| Apraksts : | LM27-2PL MDA |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LM27-2PL MDA |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | LM27-2PL MDA |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 4184 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 2.7V ~ 5.5V |
| Brauciena temperatūras slieksnis | Hot |
| Komutācijas temperatūra | 145°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | Diesale |
| Sērija | - |
| Izvēlēta histērēze | Yes |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | Die |
| Izvades veids | Open Drain |
| Izvades funkcija | /OverTemp, VTemp |
| Izeja | Active High |
| Citi vārdi | LM27-2PL MDA-ND LM27-2PLMDA |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 150°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iespējas | - |
| Detalizēts apraksts | Thermostat 145°C Active High Open Drain Diesale |
| Pašreizējais - piedāvājums | 15µA |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | - |
| Precizitāte | ±3°C |








IC REG BOOST ADJ 2.55A 14WSON

IC REG BOOST ADJ 2.55A 14WSON

IC REG BOOST ADJ 2.55A 14TSSOP

IC TEMP SENS/SWITCH 6WSON

IC TEMP SENS/SWITCH 6WSON

EVALUATION MODULE

IC TEMP SENS/SWITCH 6WSON

IC TEMP SENS/SWITCH 6WSON

IC REG BOOST ADJ 2.55A 14WSON

IC REG BOOST ADJ 2.55A 14TSSOP