| Ražotāja daļas numurs : | ISO7841FDWWR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 350 pcs Stock |
| Apraksts : | DGTL ISO 5.7KV 4CH 16SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ISO7841FDWWR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | DGTL ISO 5.7KV 4CH 16SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 350 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 2.25 V ~ 5.5 V |
| Spriegums - Izolācija | 5700Vrms |
| Tips | General Purpose |
| Tehnoloģija | Capacitive Coupling |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-SOIC |
| Sērija | - |
| Pieauguma / krituma laiks (veids) | 1.7ns, 1.9ns |
| Impulsu platuma kropļojumi (maksimālais) | 4.1ns |
| Izplatīšanas kavēšanās tpLH / tpHL (maks.) | 16ns, 16ns |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 16-SOIC (0.551", 14.00mm Width) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Kanālu skaits | 4 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 2 (1 Year) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Izolēta jauda | No |
| Ieejas - 1. puse / 2. puse | 3/1 |
| Detalizēts apraksts | General Purpose Digital Isolator 5700Vrms 4 Channel 100Mbps 100kV/µs CMTI 16-SOIC (0.551", 14.00mm Width) |
| Datu pārraides ātrums | 100Mbps |
| Kopējā režīma īslaicīgā imunitāte (min) | 100kV/µs |
| Kanāla veids | Unidirectional |








EVAL BOARD FOR ISO7842

DGTL ISO 5.7KV 4CH 16SOIC

DGTL ISO 5.7KV GEN PURP 16SOIC

DGTL ISO 5.7KV 4CH 16SOIC

DGTL ISO 5.7KV GEN PURP 16SOIC

DGTL ISO 5.7KV GEN PURP 16SOIC

DGTL ISO 5.7KV GEN PURP 16SOIC

DGTL ISO 5.7KV 4CH 16SOIC

DGTL ISO 5.7KV GEN PURP 16SOIC

DGTL ISO 5.7KV 4CH 16SOIC