| Ražotāja daļas numurs : | ISO7131CCDBQ |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 358 pcs Stock |
| Apraksts : | DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 16SSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ISO7131CCDBQ |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 16SSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 358 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Spriegums - Izolācija | 2500Vrms |
| Tips | General Purpose |
| Tehnoloģija | Capacitive Coupling |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-SSOP |
| Sērija | - |
| Pieauguma / krituma laiks (veids) | 2ns, 2ns |
| Impulsu platuma kropļojumi (maksimālais) | 3ns |
| Izplatīšanas kavēšanās tpLH / tpHL (maks.) | 35ns, 35ns |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Citi vārdi | 296-36198-5 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Kanālu skaits | 3 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 2 (1 Year) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 16 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Izolēta jauda | No |
| Ieejas - 1. puse / 2. puse | 2/1 |
| Detalizēts apraksts | General Purpose Digital Isolator 2500Vrms 3 Channel 50Mbps 25kV/µs CMTI 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Datu pārraides ātrums | 50Mbps |
| Kopējā režīma īslaicīgā imunitāte (min) | 25kV/µs |
| Kanāla veids | Unidirectional |








DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 16SSOP
AUTOMOTIVE, 120-UA, ULTRA-LOW PO

DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 16SSOP

DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 16SSOP
AUTOMOTIVE, 120-UA, ULTRA-LOW PO
DGTL ISO 3000VRMS 4CH GP 16SSOP

DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 16SSOP

DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 16SSOP
DGTL ISO 3000VRMS 4CH GP 16SSOP

PROTOTYPE