| Ražotāja daļas numurs : | INA818IDR |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | IC INST AMP 1 CIRCUIT 8SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | INA818IDR.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | INA818IDR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC INST AMP 1 CIRCUIT 8SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | INA818IDR.pdf |
| Spriegums - padeves diapazons (min) | 4.5 V |
| Spriegums - padeves diapazons (maks.) | 36 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 10 µV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SOIC |
| Slew Rate | 0.9V/µs |
| Sērija | Zero-Drift |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Izvades veids | - |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Shēmu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pašreizējais - piedāvājums | 350µA |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 20 mA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 150 pA |
| Pamatprodukta numurs | INA818 |
| Pastiprinātāja tips | Instrumentation |
| -3db Joslas platums | 2 MHz |







IC INST AMP 1 CIRCUIT 8VSSOP
IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC
IC INST AMP 1 CIRCUIT 8VSSOP
IC INST AMP 1 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP
IC INST AMP 1 CIRCUIT 8SOIC
IC INST AMP 1 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP
IC INST AMP 1 CIRCUIT 8SON