| Ražotāja daļas numurs : | INA350CDSIDSGR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Nav piemērojams |
| Ražotājs / zīmols : | Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 3693 pcs Stock |
| Apraksts : | TINY (2-MM 2-MM), LOW-POWER (100 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | INA350CDSIDSGR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | TINY (2-MM 2-MM), LOW-POWER (100 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Nav piemērojams |
| Pieejamais daudzums | 3693 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - padeves diapazons (min) | 1.7 V |
| Spriegums - padeves diapazons (maks.) | 5.5 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 200 µV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-WSON (2x2) |
| Slew Rate | 0.24V/µs |
| Sērija | - |
| Iepakojums / lieta | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Izvades veids | Rail-to-Rail |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Shēmu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pašreizējais - piedāvājums | 100µA |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 20 mA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 0.65 pA |
| Pastiprinātāja tips | Instrumentation |
| -3db Joslas platums | 100 kHz |







IC CURRENT SENSE 1% 10VSSOP
TINY (2-MM 2-MM), LOW-POWER (100
IC CURRENT SENSE 1% 10VSSOP

LOW COST CURRENT SENSOR WITH COM

IC OPAMP INSTR 1KHZ 10VSSOP
TINY (2-MM 2-MM), LOW-POWER (100

TINY (1.5-MM 2-MM) LOW-POWER (10
TINY (1.5-MM 2-MM) LOW-POWER (10
TINY (2-MM 2-MM), LOW-POWER (100

IC OPAMP INSTR 1KHZ 10VSSOP