| Ražotāja daļas numurs : | INA154U/2K5 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 18750 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OPAMP DIFF 3.1MHZ 8SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | INA154U/2K5 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC OPAMP DIFF 3.1MHZ 8SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 18750 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 8 V ~ 36 V, ±4 V ~ 18 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 100µV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SOIC |
| Slew Rate | 14 V/µs |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Cut Tape (CT) |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Izvades veids | - |
| Citi vārdi | 296-31644-1 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Shēmu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 26 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Differential Amplifier 1 Circuit 8-SOIC |
| Pašreizējais - piedāvājums | 2.4mA |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 60mA |
| Bāzes daļas numurs | INA154 |
| Pastiprinātāja tips | Differential |
| -3db Joslas platums | 3.1MHz |








IC OPAMP DIFF 3.1MHZ 8SOIC

IC OPAMP DIFF 3.1MHZ 8SOIC

IC OPAMP DIFF 800KHZ 8VSSOP

IC OPAMP DIFF 3.1MHZ 8SOIC

IC OPAMP DIFF 3.1MHZ 8SOIC

IC OPAMP INSTR 550KHZ RRO 8VSSOP

IC OPAMP DIFF 800KHZ 8VSSOP

IC OPAMP DIFF 800KHZ 8VSSOP

EVAL MODULE FOR INA149

IC OPAMP DIFF 3.1MHZ 8SOIC