INA154U/2K5
Kāpņu cena
18750 pcs Stock
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : INA154U/2K5
RoHs statuss : Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Ražotājs / zīmols : Luminary Micro / Texas Instruments
Krājumu stāvoklis : 18750 pcs Stock
Apraksts : IC OPAMP DIFF 3.1MHZ 8SOIC
Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas :
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr INA154U/2K5
Ražotājs
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Pieejamais daudzums 18750 pcs
Datu lapas
Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) 8 V ~ 36 V, ±4 V ~ 18 V
Spriegums - ieejas nobīde 100µV
Piegādātāja ierīču komplekts 8-SOIC
Slew Rate 14 V/µs
Sērija -
Iepakojums Cut Tape (CT)
Iepakojums / lieta 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Izvades veids -
Citi vārdi 296-31644-1
Darbības temperatūra -40°C ~ 85°C
Shēmu skaits 1
Montāžas tips Surface Mount
Mitruma jutīguma līmenis (MSL) 3 (168 Hours)
Ražotāja standarta svina laiks 26 Weeks
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Lead free / RoHS Compliant
Detalizēts apraksts Differential Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
Pašreizējais - piedāvājums 2.4mA
Pašreizējais - izlaide / kanāls 60mA
Bāzes daļas numurs INA154
Pastiprinātāja tips Differential
-3db Joslas platums 3.1MHz