| Ražotāja daļas numurs : | INA121PG4 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 3668 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OPAMP INSTR 600KHZ 8DIP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | INA121PG4 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC OPAMP INSTR 600KHZ 8DIP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 3668 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 4.5 V ~ 36 V, ±2.25 V ~ 18 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 200µV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-PDIP |
| Slew Rate | 0.7 V/µs |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Izvades veids | - |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Shēmu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 12 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Instrumentation Amplifier 1 Circuit 8-PDIP |
| Pašreizējais - piedāvājums | 450µA |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 14mA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 4pA |
| Bāzes daļas numurs | INA121 |
| Pastiprinātāja tips | Instrumentation |
| -3db Joslas platums | 600kHz |








IC OPAMP INSTR 600KHZ 8SOIC

IC OPAMP INSTR 600KHZ 8SOIC

IC INST AMP 1 CIRCUIT 8SOIC

IC OPAMP INSTR 600KHZ 8DIP

IC OPAMP INSTR 800KHZ 8SOIC

IC OPAMP INSTR 600KHZ 8DIP

IC INST AMP 1 CIRCUIT 8SOIC

IC OPAMP INSTR 600KHZ 8SOIC

IC OPAMP INSTR 600KHZ 8DIP

IC OPAMP INSTR 600KHZ 8SOIC