| Ražotāja daļas numurs : | FPD87310VHB | RoHs statuss : | Satur svina / RoHS neatbilstību |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 5238 pcs Stock |
| Apraksts : | IC CTRLR PANEL TIMING 80-TQFP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | FPD87310VHB |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC CTRLR PANEL TIMING 80-TQFP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Pieejamais daudzums | 5238 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 3 V ~ 3.6 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 80-TQFP (12x12) |
| Sērija | - |
| Ratio - ievade: izlaide | 5:10 |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 80-TQFP |
| PLL | No |
| Izeja | LVDS |
| Citi vārdi | *FPD87310VHB |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Shēmu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Galvenais mērķis | Graphics Applications |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Ievade | LVDS |
| Frekvence - maks | 67MHz |
| Diferenciāļa - ieeja: izlaide | Yes/No |
| Bāzes daļas numurs | FPD87310 |







MICROPROCESSOR CIRCUIT PQFP64

IC DRIVER LTPS DOT INV 320CH

IC DRIVER LTPS/CGS 320CH MPL1
MICROPROCESSOR CIRCUIT PQFP64
KUTE 44" CEILING FAN

IC TIMING CTLR XGA/WXGA 64-TQFP
KUTE 44" CEILING FAN
KUTE 44" CEILING FAN
KUTE 44" CEILING FAN

IC TIMING CTLR TFT-LCD 176-LQFP