| Ražotāja daļas numurs : | F280023CPMSR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Nav piemērojams |
| Ražotājs / zīmols : | Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 975 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64LQFP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | F280023CPMSR.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | F280023CPMSR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64LQFP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Nav piemērojams |
| Pieejamais daudzums | 975 pcs |
| Datu lapas | F280023CPMSR.pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 2.81V ~ 3.63V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 64-LQFP (10x10) |
| Ātrums | 100MHz |
| Sērija | F28002x C2000™ |
| RAM lielums | 12K x 16 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 64KB (32K x 16) |
| Perifērijas ierīces | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Iepakojums / lieta | 64-LQFP |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| I / O skaits | 26 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| EEPROM izmērs | - |
| Datu pārveidotāji | A/D 16x12b; D/A 2x12b |
| Core izmērs | 32-Bit Single-Core |
| Galvenais procesors | C28x |
| Savienojumi | CANbus, I²C, LINbus, SCI, SPI, UART/USART |
| Pamatprodukta numurs | F280023 |








IC MCU 32BIT 64KB FLASH 80LQFP

C2000 32-BIT MCU WITH 120 MHZ, 1
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48LQFP
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP

IC MCU 32BIT 64KB FLASH 80LQFP

C2000 32-BIT MCU WITH 120 MHZ, 2
PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48LQFP
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64LQFP