| Ražotāja daļas numurs : | DS26LS32ACMX |
|---|---|
| RoHs statuss : | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 447 pcs Stock |
| Apraksts : | IC LINE RCVR QUAD DIFF 16-SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | DS26LS32ACMX |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC LINE RCVR QUAD DIFF 16-SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Pieejamais daudzums | 447 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Tips | Receiver |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-SOIC |
| Sērija | - |
| Uztvērēja histerēze | 100mV |
| Protokols | RS422, RS423 |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Citi vārdi | DS26LS32ACMXTR |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Vadītāju / saņēmēju skaits | 0/4 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Duplex | - |
| Detalizēts apraksts | 0/4 Receiver RS422, RS423 16-SOIC |
| Datu pārraides ātrums | - |
| Bāzes daļas numurs | DS26LS32 |







DS26LS31MQML QUAD HIGH SPEED DIF

IC LINE RCVR QUAD DIFF 16-DIP

IC LINE RCVR QUAD DIFF 16-SOIC

IC LINE RCVR QUAD DIFF 16-SOIC

IC LINE DVR QUAD HI SPD 16DIP

IC LINE RCVR QUAD DIFF 16-SOIC

IC LINE RCVR QUAD DIFF 16-SOIC

IC LINE RCVR QUAD DIFF 16-SOIC

PROTOTYPE

IC LINE RCVR QUAD DIFF 16-DIP