Daļas numurs:DRV8814PWP
- Datums: 2024/03/18
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 3.8 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | DRV8808DCAR | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 2937 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MOTOR DRIVER SPI 48HTSSOP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | DRV8808DCAR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC MOTOR DRIVER SPI 48HTSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 2937 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 7 V ~ 40 V |
| Spriegums - slodze | 18 V ~ 38 V |
| Tehnoloģija | Power MOSFET |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 48-HTSSOP |
| Solis izšķirtspēja | - |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Exposed Pad |
| Izejas konfigurācija | Half Bridge (6) |
| Citi vārdi | 296-25787-2 |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 135°C (TJ) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Motora tips - pakāpiens | - |
| Motora tips - AC, DC | Brushed DC |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 15 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Saskarne | SPI |
| Funkcija | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Detalizēts apraksts | Motor Driver Power MOSFET SPI 48-HTSSOP |
| Pašreizējais - izlaide | 2.5A |
| Bāzes daļas numurs | DRV8808 |
| Pieteikumi | General Purpose |











IC MOTOR DRIVER SPI 48HTSSOP

IC MOTOR DRIVER SPI 64HTQFP

IC MOTOR DRIVER SPI 64HTQFP

IC MOTOR DRIVER PAR 28HTSSOP

IC MOTOR DRIVER PAR 28HTSSOP

IC MOTOR DRIVER PAR 16HTSSOP

EVAL MODULE FOR DRV8811

IC MOTOR DRIVER SER 16HTSSOP

EVAL MODULE FOR DRV8806

IC MOTOR DRIVER SER 16HTSSOP