| Ražotāja daļas numurs : | DAC8805QDBTR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 357 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DAC 14BIT DUAL MULT 38TSSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | DAC8805QDBTR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC DAC 14BIT DUAL MULT 38TSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 357 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Spriegums - Supply, Analog | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 38-TSSOP |
| Izstādes laiks | 500ns (Typ) |
| Sērija | - |
| Atsauces veids | External |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Izvades veids | Current - Unbuffered |
| Citi vārdi | 296-21734-2 DAC8805QDBTRG4 DAC8805QDBTRG4-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| D / A pārveidotāju skaits | 2 |
| Bitu skaits | 14 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 2 (1 Year) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 20 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±0.5, ±0.5 |
| Diferenciālā izlaide | No |
| Detalizēts apraksts | 14 Bit Digital to Analog Converter 2 38-TSSOP |
| Datu saskarne | Parallel |
| Bāzes daļas numurs | DAC8805 |
| Arhitektūra | Multiplying DAC |








IC DAC 14BIT QUAD MULTPLY 28SSOP

IC DAC 14BIT QUAD MULTPLY 28SSOP

IC DAC 14BIT PAR 300NS 38-TSSOP

IC DAC 14BIT PAR 300NS 38-TSSOP

IC DAC 14BIT PAR 500NS 28-SSOP

DAC8806EVM

IC DAC 14BIT MULTIPLYING 28-SSOP

EVALUATION MODULE FOR DAC8811

IC DAC 14BIT QUAD MULTPLY 28SSOP

IC DAC 14BIT MULTIPLYING 28-SSOP