| Ražotāja daļas numurs : | DAC7811IDGST |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 541 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DAC 12BIT MULTIPLYING 10-MSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | DAC7811IDGST |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC DAC 12BIT MULTIPLYING 10-MSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 541 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Spriegums - Supply, Analog | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 10-VSSOP |
| Izstādes laiks | 200ns |
| Sērija | - |
| Atsauces veids | External |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Izvades veids | Current - Unbuffered |
| Citi vārdi | 296-47762-2 DAC7811IDGST-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| D / A pārveidotāju skaits | 1 |
| Bitu skaits | 12 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 2 (1 Year) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 16 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±1 (Max), ±1 (Max) |
| Diferenciālā izlaide | Yes |
| Detalizēts apraksts | 12 Bit Digital to Analog Converter 1 10-VSSOP |
| Datu saskarne | SPI |
| Bāzes daļas numurs | DAC7811 |
| Arhitektūra | R-2R |








IC DAC 12BIT DUAL MULTIPLY 40QFN

IC DAC 12BIT MULTIPLYING 10-MSOP

IC DAC 12BIT MULTIPLYING 10-MSOP

IC DAC 12BIT MULTIPLYING 20TSSOP

IC DAC 12BIT MULTIPLYING 20TSSOP

IC DAC 12BIT MULTIPLYING 10-MSOP

IC DAC 12BIT MULTIPLYING 20TSSOP

EVALUATION MODULE FOR DAC7811

IC DAC 12BIT MULTIPLYING 10-MSOP

IC DAC 12BIT MULTIPLYING 10-MSOP