| Ražotāja daļas numurs : | DAC7725NBG4 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 876 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DAC 12BIT PAR 28PLCC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | DAC7725NBG4 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC DAC 12BIT PAR 28PLCC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 876 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | 5V |
| Spriegums - Supply, Analog | ±14.25 V ~ 15.75 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Izstādes laiks | 10µs |
| Sērija | - |
| Atsauces veids | External |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 28-LCC (J-Lead) |
| Izvades veids | Voltage - Buffered |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| D / A pārveidotāju skaits | 4 |
| Bitu skaits | 12 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 20 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±1 (Max), ±1 (Max) |
| Diferenciālā izlaide | No |
| Detalizēts apraksts | 12 Bit Digital to Analog Converter 4 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Datu saskarne | Parallel |
| Bāzes daļas numurs | DAC7725 |
| Arhitektūra | R-2R |








IC 12-BIT QUAD D/A 28-PLCC

IC 12-BIT QUAD D/A 28-PLCC

IC 12-BIT QUAD D/A 28-SOIC

IC 12-BIT QUAD D/A 28-SOIC

IC 12-BIT QUAD D/A 28-SOIC
IC DAC 12BIT V-OUT 28PLCC

IC DAC 12BIT PAR 28PLCC

IC 12-BIT QUAD D/A 28-PLCC

IC 12-BIT QUAD D/A 28-SO

IC 12-BIT QUAD D/A 28-SOIC