| Ražotāja daļas numurs : | DAC7615P | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 350 pcs Stock |
| Apraksts : | IC QUAD 12-BIT G.P.D/A 16-DIP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | DAC7615P |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC QUAD 12-BIT G.P.D/A 16-DIP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 350 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | 5V |
| Spriegums - Supply, Analog | ±5V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-PDIP |
| Izstādes laiks | 10µs |
| Sērija | - |
| Atsauces veids | External |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Izvades veids | Voltage - Buffered |
| Citi vārdi | DAC7615PG4 DAC7615PG4-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| D / A pārveidotāju skaits | 4 |
| Bitu skaits | 12 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±2 (Max), ±1 (Max) |
| Diferenciālā izlaide | No |
| Detalizēts apraksts | 12 Bit Digital to Analog Converter 4 16-PDIP |
| Datu saskarne | SPI |
| Bāzes daļas numurs | DAC7615 |
| Arhitektūra | R-2R |







IC DAC 12BIT V-OUT 16DIP

IC QUAD 12-BIT G.P.D/A 16-SOIC

IC 12-BIT QUAD SERIAL D/A 20SSOP

IC QUAD 12-BIT G.P.D/A 16-DIP
IC DAC 12BIT V-OUT 16DIP

IC 12-BIT QUAD SERIAL D/A 20SSOP

IC QUAD 12-BIT G.P.D/A 16-SOIC

IC DAC 12BIT SER 20-SSOP

IC 12-BIT QUAD GP D/A 16-SOIC

IC 12-BIT QUAD SERIAL D/A 20SSOP