| Ražotāja daļas numurs : | DAC5573IPWRG4 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 450 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DAC 8-BIT I2C QUAD 16-TSSOP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | DAC5573IPWRG4 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC DAC 8-BIT I2C QUAD 16-TSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 450 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Spriegums - Supply, Analog | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-TSSOP |
| Izstādes laiks | 12µs (Typ) |
| Sērija | - |
| Atsauces veids | External |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Izvades veids | Voltage - Buffered |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 105°C |
| D / A pārveidotāju skaits | 4 |
| Bitu skaits | 8 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 6 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±0.25, ±0.1 |
| Diferenciālā izlaide | No |
| Detalizēts apraksts | 8 Bit Digital to Analog Converter 4 16-TSSOP |
| Datu saskarne | I²C |
| Bāzes daļas numurs | DAC5573 |
| Arhitektūra | String DAC |








IC DAC 8-BIT I2C QUAD 10-MSOP

8 BIT 12C SNGL CHNL DAC SO23-6

EVALUATION MODULE FOR DAC5574

IC DAC 8-BIT I2C QUAD 16-TSSOP

IC DAC 8BIT SER 10-MSOP

EVALUATION MODULE FOR DAC5573

IC DAC 8-BIT QUAD I2C 10-MSOP

IC DAC 8-BIT I2C QUAD 10-MSOP

IC DAC 8-BIT I2C QUAD 16-TSSOP

IC DAC 8BIT I2C QUAD 16-TSSOP