| Ražotāja daļas numurs : | CSD13202Q2 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 66645 pcs Stock |
| Apraksts : | MOSFET N-CH 12V 76A 6SON |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CSD13202Q2 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | MOSFET N-CH 12V 76A 6SON |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 66645 pcs |
| Datu lapas | |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 1.1V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±8V |
| Tehnoloģija | MOSFET (Metal Oxide) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 6-WSON (2x2) |
| Sērija | NexFET™ |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 9.3 mOhm @ 5A, 4.5V |
| Jaudas izkliedes (maksimums) | 2.7W (Ta) |
| Iepakojums | Cut Tape (CT) |
| Iepakojums / lieta | 6-VDFN Exposed Pad |
| Citi vārdi | 296-38911-1 |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades kapacitāte (Ciss) (maksimālais) @ Vds | 997pF @ 6V |
| Vārtu maksa (Qg) (maks.) @ Vgs | 6.6nC @ 4.5V |
| FET tips | N-Channel |
| FET iezīme | - |
| Piedziņas spriegums (maksimālais skaļuma līmenis, min. Rādījumi) | 2.5V, 4.5V |
| Drain to avota spriegumam (Vdss) | 12V |
| Detalizēts apraksts | N-Channel 12V 22A (Ta) 2.7W (Ta) Surface Mount 6-WSON (2x2) |
| Strāvas - nepārtraukta noplūde (Id) @ 25 ° C | 22A (Ta) |








MOSFET N-CH 12V 1.6A 4DSBGA

MODULE GATE DRIVER

MOSFET N-CH 12V 6DSBGA

MOSFET N-CH 12V 1.6A 4-DSBGA

IC GATE DRVR IGBT PLUG&PLAY

MOSFET N-CH 12V 31A 6DSBGA

IC GATE DRVR P&P SCALE 1 MODULE
BOX S STEEL NAT 12.01"LX12.01"W

MOSFET N-CH 12V 3.5A

MOSFET N-CH 12V 1.6A