| Ražotāja daļas numurs : | CDCVF857RHAR | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 858 pcs Stock |
| Apraksts : | IC 2.5V PHASE LOCK LOOP 40VQFN | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CDCVF857RHAR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC 2.5V PHASE LOCK LOOP 40VQFN |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 858 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 2.3 V ~ 2.7 V |
| Tips | PLL Clock Driver |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 40-VQFN (6x6) |
| Sērija | - |
| Ratio - ievade: izlaide | 2:11 |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 40-VFQFN Exposed Pad |
| PLL | Yes with Bypass |
| Izeja | SSTL-2 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Shēmu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievade | SSTL-2 |
| Frekvence - maks | 220MHz |
| Dalītājs / reizinātājs | No/No |
| Diferenciāļa - ieeja: izlaide | Yes/Yes |
| Bāzes daļas numurs | CDCVF857 |








IC 2.5V PHASE LOCK LOOP 40-QFN

IC PLL CLOCK DRIVER 2.5V 40VQFN

IC 2.5V PHASE LOCK LOOP 48-TSSOP

IC PLL CLOCK DRIVER 2.5V 40VQFN

IC 2.5V PHASE LOCK LOOP 40VQFN

IC 2.5V PHASE LOCK LOOP 48-TSSOP

IC 2.5V PHASE LOCK LOOP 48-TSSOP

IC 2.5V PHASE LOCK LOOP 48-TSSOP

IC DRIVER CLOCK LOOP 2.5V 56-BGA

IC PHASE LOCK LOOP 2.5V 40-QFN