| Ražotāja daļas numurs : | CDC2510BPWR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 522 pcs Stock |
| Apraksts : | IC 3.3V PLL CLK-DRVR 24-TSSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CDC2510BPWR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC 3.3V PLL CLK-DRVR 24-TSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 522 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 3 V ~ 3.6 V |
| Tips | PLL Clock Driver |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 24-TSSOP |
| Sērija | - |
| Ratio - ievade: izlaide | 1:10 |
| Iepakojums | Cut Tape (CT) |
| Iepakojums / lieta | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Izeja | Clock |
| Citi vārdi | 296-6685-1 |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Shēmu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievade | Clock |
| Frekvence - maks | 125MHz |
| Dalītājs / reizinātājs | No/No |
| Diferenciāļa - ieeja: izlaide | No/No |
| Bāzes daļas numurs | CDC2510 |








IC 3.3V PLL CLK-DRVR 24-TSSOP

IC 3.3V PLL CLK-DRVR 24-TSSOP

IC 3.3V PLL CLK-DRVR 24-TSSOP

IC 3.3V PLL CLK-DRVR 24-TSSOP

IC 3.3V PLL CLK-DRVR 24-TSSOP

IC 3.3V PLL CLK-DRVR 24-TSSOP

IC 3.3V PLL CLK-DRVR 24-TSSOP

IC 3.3V PLL CLK-DRVR 24-TSSOP

IC 3.3V PLL CLK-DRVR 24-TSSOP

IC 3.3V PLL CLK-DRVR 24-TSSOP