Daļas numurs:CD74HC4067M96
- Datums: 2023/10/18
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 6.87 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | CD74HC75PWT |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 20962 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DUAL 2BIT TRANS LATCH 16TSSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CD74HC75PWT |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC DUAL 2BIT TRANS LATCH 16TSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 20962 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 2 V ~ 6 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-TSSOP |
| Sērija | 74HC |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Izvades veids | Differential |
| Citi vārdi | CD74HC75PWTE4 CD74HC75PWTE4-ND CD74HC75PWTG4 CD74HC75PWTG4-ND |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 6 Weeks |
| Loģikas tips | D-Type Transparent Latch |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Neatkarīgas shēmas | 2 |
| Detalizēts apraksts | D-Type Transparent Latch 2 Channel 2:2 IC Differential 16-TSSOP |
| Kavēšanās laiks - izplatīšana | 10ns |
| Current - Output High, Low | 5.2mA, 5.2mA |
| Circuit | 2:2 |
| Bāzes daļas numurs | 74HC75 |










4-BIT MAGNITUDE COMPARATOR

IC DTYPE LATCH DUAL 2BIT 16TSSOP

IC DUAL 2BIT TRANS LATCH 16SO

IC COMPARATOR MAGNITUDE 16SOIC

IC COMPARATOR MAGNITUDE 4B 16DIP

IC DTYPE LATCH DUAL 2BIT 16TSSOP

IC COMPARATOR MAGNITUDE 4B 16DIP

IC DUAL 2BIT TRANS LATCH 16TSSOP
IC COMPARATOR MAGNITUDE 4B 16DIP

IC DUAL 2BIT TRANS LATCH 16TSSOP