Daļas numurs:CD74HC4067M96
- Datums: 2023/10/18
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 6.87 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | CD74HC4538ME4 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 44100 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MULTIVIB MONO DUAL HS 16SOIC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CD74HC4538ME4 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC MULTIVIB MONO DUAL HS 16SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 44100 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 2V ~ 6V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-SOIC |
| Sērija | 74HC |
| Schmitt Trigger ievade | Yes |
| Izplatīšanas kavēšanās | 21ns |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 12 Weeks |
| Loģikas tips | Monostable |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Neatkarīgas shēmas | 2 |
| Detalizēts apraksts | Monostable Multivibrator 21ns 16-SOIC |
| Current - Output High, Low | 5.2mA, 5.2mA |
| Bāzes daļas numurs | 74HC4538 |











IC DUAL RETRIG MULTIVIB 16-SOIC

IC MULTIVIB MONO DUAL HS 16SOIC
IC MULTIVIB MONO DUAL HS 16SO

IC MULTIVIB MONO DUAL HS 16TSSOP

IC MULTIVIB MONO DUAL HS 16SO

IC MULTIVIB MONO DUAL HS 16SOIC

IC MULTIVIB MONO DUAL HS 16SOIC

IC MULTIVIB MONO DUAL HS 16SOIC

IC MULTIVIB MONO DUAL HS 16SOIC
IC MULTIVIBRATOR 21NS 16SOIC