Daļas numurs:CD74HC4067M96
- Datums: 2023/10/18
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 6.87 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | CD74HC123NSR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 3639 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CD74HC123NSR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 3639 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 2V ~ 6V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-SO |
| Sērija | 74HC |
| Schmitt Trigger ievade | No |
| Izplatīšanas kavēšanās | 25ns |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Citi vārdi | 296-31564-2 CD74HC123NSR-ND CD74HC123NSRE4 CD74HC123NSRE4-ND |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 6 Weeks |
| Loģikas tips | Monostable |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Neatkarīgas shēmas | 2 |
| Detalizēts apraksts | Monostable Multivibrator 25ns 16-SO |
| Current - Output High, Low | 5.2mA, 5.2mA |
| Bāzes daļas numurs | 74HC123 |











IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16-SOIC
IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16-SOIC

IC DUAL RETRIG MULTIVIB 16-TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16-SOIC

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16-SOIC