| Ražotāja daļas numurs : | CD74ACT04MG4 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 57073 pcs Stock |
| Apraksts : | IC INVERTER 6CH 6-INP 14SOIC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CD74ACT04MG4 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC INVERTER 6CH 6-INP 14SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 57073 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 14-SOIC |
| Sērija | 74ACT |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Ievade skaits | 6 |
| Shēmu skaits | 6 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Max propagation delay @ V, Max CL | 9.3ns @ 5V, 50pF |
| Ražotāja standarta svina laiks | 6 Weeks |
| Loģikas tips | Inverter |
| Loģikas līmenis - zems | 0.8V |
| Loģika līmenis - augsts | 2V |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iespējas | - |
| Detalizēts apraksts | Inverter IC 6 Channel 14-SOIC |
| Pašreizējais - Nepietiekams (maksimālais) | 4µA |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |
| Bāzes daļas numurs | 74ACT04 |








IC INVERTER 6CH 6-INP 14SOIC
IC INVERTER OD 6CH 1-INP 14SOIC

IC INVERTER 6CH 6-INP 14SOIC

IC INVERTER 6CH 6-INP 14SOIC

6-CH, 4.5-V TO 5.5-V INVERTERS W

IC INVERTER 6CH 6-INP 14SOIC

IC INVERTER 6CH 6-INP 14DIP
IC INVERTER OD 6CH 1-INP 14DIP
IC INVERTER 6CH 1-INP 14SOIC

IC INVERTER 6CH 6-INP 14DIP