Daļas numurs:CD40106BM96
- Datums: 2025/03/27
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 5.73 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | CD4012BM96 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 426 pcs Stock |
| Apraksts : | IC GATE NAND 2CH 4-INP 14SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CD4012BM96 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC GATE NAND 2CH 4-INP 14SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 426 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 3 V ~ 18 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 14-SOIC |
| Sērija | 4000B |
| Iepakojums | Cut Tape (CT) |
| Iepakojums / lieta | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Citi vārdi | 296-14246-1 |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Ievade skaits | 4 |
| Shēmu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Max propagation delay @ V, Max CL | 90ns @ 15V, 50pF |
| Ražotāja standarta svina laiks | 6 Weeks |
| Loģikas tips | NAND Gate |
| Loģikas līmenis - zems | 1.5 V ~ 4 V |
| Loģika līmenis - augsts | 3.5 V ~ 11 V |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iespējas | - |
| Detalizēts apraksts | NAND Gate IC 2 Channel 14-SOIC |
| Pašreizējais - Nepietiekams (maksimālais) | 1µA |
| Current - Output High, Low | 3.4mA, 3.4mA |
| Bāzes daļas numurs | 4012 |









IC GATE NAND 2CH 4-INP 14-SO

IC GATE NAND 2CH 4-INP 14SOIC
CD4012B CMOS DUAL 4-INPUT NAND G

IC GATE NAND 2CH 4-INP 14SOIC

IC GATE NAND 2CH 4-INP 14SOIC

MILITARY 2-CH, 4-INPUT, 3-V TO 1

IC GATE NAND 2CH 4-INP 14DIP

IC GATE NAND 2CH 4-INP 14SOIC

IC GATE NAND 2CH 4-INP 14SOIC
CMOS DUAL 4-INPUT NAND GATE