| Ražotāja daļas numurs : | CC3220MODASF12MONR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Satur svinu / RoHS atbilstību |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 385 pcs Stock |
| Apraksts : | CC3220 WI-FI MODULE LARGE REEL |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CC3220MODASF12MONR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | CC3220 WI-FI MODULE LARGE REEL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svinu / RoHS atbilstību |
| Pieejamais daudzums | 385 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 2.3 V ~ 3.6 V |
| Tips | TxRx + MCU |
| Sērija | SimpleLink™ |
| Sērijas saskarnes | - |
| Jutīgums | -95dBm |
| RF ģimene / standarts | WiFi |
| Protokols | 802.11b/g/n |
| Jauda - izlaide | 17dBm |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 63-SMD Module |
| Citi vārdi | 296-47158-2 CC3220MODASF12MONR-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Modulācija | DSSS, OFDM |
| Atmiņas izmērs | 1MB Flash, 256kB RAM |
| Ražotāja standarta svina laiks | 16 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS Compliant |
| GPIO | 21 |
| Biežums | 2.4GHz |
| Detalizēts apraksts | IC RF TxRx + MCU WiFi 802.11b/g/n 2.4GHz 63-SMD Module |
| Datu pārraides ātrums (maksimālais) | - |
| Pašreizējais - pārraide | - |
| Pašreizējais - saņemšana | - |








SIMPLELINK WI-FI WIRELESS

EVAL BOARD FOR CC3200 WIFI MCU

PROTOTYPE

IC RF TXRX+MCU WIFI 64-VFQFN

SIMPLELINK WI-FI WIRELESS

IC RF TXRX+MCU WIFI 64-VFQFN

PROTOTYPE

CC3220 WI-FI MODULE LARGE REEL

IC RF TXRX+MCU WIFI MODULE

CC3220 WI-FI MODULE LARGE REEL