| Ražotāja daļas numurs : | AMC1303M0520DWV |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 4928 pcs Stock |
| Apraksts : | SMALL REINFORCED ISOLATED MODULA |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AMC1303M0520DWV |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | SMALL REINFORCED ISOLATED MODULA |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 4928 pcs |
| Datu lapas | |
| Sprieguma piegādes avots | Analog and Digital |
| Spriegums - piegāde | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Tips | Isolated Module |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SOIC |
| Sērija | - |
| Paraugu ņemšanas ātrums (sekundē) | 78k |
| Izšķirtspēja (biti) | 16 b |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Citi vārdi | 296-47114 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Kanālu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Isolated Module 16 bit 78k CMOS, Serial 8-SOIC |
| Datu saskarne | CMOS, Serial |








AMC1303M0520DWV

SMALL REINFORCED ISOLATED MODULA

SMALL REINFORCED ISOLATED MODULA

EVAL BOARD FOR AMC1303

AMC1303M0510DWV

AMC1303E2520DWV

SMALL REINFORCED ISOLATED MODULA

SMALL REINFORCED ISOLATED MODULA

AMC1303M2520DWV

AMC1303M2510DWV