| Ražotāja daļas numurs : | AFE7071IRGZR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 2021 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DAC 14BIT 65MSPS 48VQFN |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AFE7071IRGZR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC DAC 14BIT 65MSPS 48VQFN |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 2021 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | 1.71 V ~ 1.89 V |
| Spriegums - Supply, Analog | 1.71 V ~ 1.89 V, 3.15 V ~ 3.45 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 48-VQFN (7x7) |
| Izstādes laiks | - |
| Sērija | - |
| Atsauces veids | Internal |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Izvades veids | Voltage - Buffered |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| D / A pārveidotāju skaits | 2 |
| Bitu skaits | 14 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 18 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | - |
| Diferenciālā izlaide | No |
| Detalizēts apraksts | 14 Bit Digital to Analog Converter 2 48-VQFN (7x7) |
| Datu saskarne | Parallel |
| Bāzes daļas numurs | AFE7071 |
| Arhitektūra | - |








EVAL MODULE FOR AFE7222

IC DAC 14BIT 65MSPS 48VQFN

BOARD PERFORMANCE EVAL AFE7071

IC AFE 12BIT 65/130MSPS 64VQFN

IC AFE 12BIT 65/130MSPS 64VQFN

IC DAC 14BIT 65MSPS 48VQFN

IC DAC 14BIT SRL 48VQFN

IC DAC 14BIT SRL 48VQFN

EVAL MODULE FOR AFE7070

IC AFE 12BIT 65/130MSPS 64VQFN