Daļas numurs:ADS1118IDGSR
- Datums: 2022/12/28
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 6.91 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | ADS1110A0IDBVRG4 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 350 pcs Stock |
| Apraksts : | IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ADS1110A0IDBVRG4 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 350 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Spriegums - Supply, Analog | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SOT-23-6 |
| Sērija | - |
| Paraugu ņemšanas ātrums (sekundē) | 240 |
| Atsauces veids | Internal |
| Rādītājs - S / H: ADC | - |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | SOT-23-6 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Ievade skaits | 1 |
| Bitu skaits | 16 |
| A / D pārveidotāju skaits | 1 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 14 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades veids | Differential, Single Ended |
| Iespējas | PGA, Selectable Address |
| Detalizēts apraksts | 16 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 Sigma-Delta SOT-23-6 |
| Datu saskarne | I²C |
| Konfigurācija | PGA-ADC |
| Bāzes daļas numurs | ADS1110 |
| Arhitektūra | Sigma-Delta |











IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6

IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6

IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6

EVAL MOD FOR ADS1100

IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6

IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6

IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6

IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6

IC 16BIT SELF-CALIB ADC SOT23-6

IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6