1808J2000332JXT attēlsKnowles Syfer Attēls var būt pārstāvība.
1808J2000332JXT
Kāpņu cena
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : 1808J2000332JXT
RoHs statuss :
Ražotājs / zīmols : Knowles Syfer
Krājumu stāvoklis : -
Apraksts : CAP CER 3300PF 200V X7R 1808
Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas : 1808J2000332JXT(1).pdf1808J2000332JXT(2).pdf
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr 1808J2000332JXT
Ražotājs Knowles Syfer
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums Noliktavā
Spriegums - nominālā 200V
Tolerance ±5%
Biezums (Maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperatūras koeficients X7R
Izmērs / Izmēri 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Sērija -
Vērtējumi -
Iepakojums / lieta 1808 (4520 Metric)
Iesaiņojums Tape & Reel (TR)
Darbības temperatūra -55°C ~ 125°C
Montāžas tips Surface Mount, MLCC
Svina stils -
Vadošā atstarpe -
Augstums - sēdvietas (maksimums) -
Iespējas -
Bojājumu likme -
Ietilpība 3300 pF