| Ražotāja daļas numurs : | XMC1201T038F0128ABXUMA1 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | International Rectifier (Infineon Technologies) |
| Krājumu stāvoklis : | 18982 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 38TSSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | XMC1201T038F0128ABXUMA1.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | XMC1201T038F0128ABXUMA1 |
|---|---|
| Ražotājs | International Rectifier (Infineon Technologies) |
| Apraksts | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 38TSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 18982 pcs |
| Datu lapas | XMC1201T038F0128ABXUMA1.pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | PG-TSSOP-38-9 |
| Ātrums | 32MHz |
| Sērija | XMC1000 |
| RAM lielums | 16K x 8 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 128KB (128K x 8) |
| Perifērijas ierīces | Brown-out Detect/Reset, I²S, POR, PWM, WDT |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Citi vārdi | SP001344608 |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O skaits | 26 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 13 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM izmērs | - |
| Detalizēts apraksts | ARM® Cortex®-M0 XMC1000 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH PG-TSSOP-38-9 |
| Datu pārveidotāji | A/D 16x12b |
| Core izmērs | 32-Bit |
| Galvenais procesors | ARM® Cortex®-M0 |
| Savienojumi | I²C, LINbus, SPI, UART/USART |








IC MCU 32BIT 32KB FLASH 38TSSOP
Noliktavā
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 40VQFN
Noliktavā
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 38TSSOP
Noliktavā
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 38TSSOP
Noliktavā
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 24VQFN
Noliktavā
IC MCU 32BIT 200KB FLASH 38TSSOP
Noliktavā
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 38TSSOP
Noliktavā
IC MCU 32BIT 200KB FLASH 38TSSOP
Noliktavā
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 24VQFN
Noliktavā
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 38TSSOP
Noliktavā