| Ražotāja daļas numurs : | SI5338K-B-GMR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Krājumu stāvoklis : | 350 pcs Stock |
| Apraksts : | IC CLK GENERATOR I2C PROGR 24QFN |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SI5338K-B-GMR.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SI5338K-B-GMR |
|---|---|
| Ražotājs | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Apraksts | IC CLK GENERATOR I2C PROGR 24QFN |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 350 pcs |
| Datu lapas | SI5338K-B-GMR.pdf |
| Spriegums - piegāde | 1.71 V ~ 3.63 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 24-QFN (4x4) |
| Sērija | MultiSynth™ |
| Ratio - ievade: izlaide | 2:4 |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 24-VFQFN Exposed Pad |
| PLL | Yes |
| Izeja | HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Shēmu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 2 (1 Year) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 4 Weeks |
| Galvenais mērķis | Ethernet, Fibre Channel, PCI Express (PCIe), Telecom |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievade | CML, CMOS, HCSL, HSCL, HSTL, LVDS, LVPECL, SSTL, Crystal |
| Frekvence - maks | 710MHz |
| Diferenciāļa - ieeja: izlaide | Yes/Yes |
| Bāzes daļas numurs | SI5338 |







IC CLK GEN I2C BUS PROG 24QFN
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
IC CLK GENERATOR I2C PROGR 24QFN
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
IC CLK GENERATOR I2C PROGR 24QFN
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
IC CLK GENERATOR I2C PROGR 24QFN
IC CLK GEN I2C BUS PROG 24QFN
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU