B82412A1682K
Ražotāja daļas numurs : B82412A1682K RoHs statuss :
Ražotājs / zīmols : EPCOS Krājumu stāvoklis : -
Apraksts : FIXED IND 6.8UH 120MA 3.5OHM SMD Nosūtīt no : Honkonga
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr B82412A1682K
Ražotājs EPCOS
Apraksts FIXED IND 6.8UH 120MA 3.5OHM SMD
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums Noliktavā
Datu lapas B82412A1682K(1).pdfB82412A1682K(2).pdfB82412A1682K(3).pdf
Tips Drum Core, Wirewound
Tolerance ±10%
Piegādātāja ierīču komplekts 1210 (3225 Metric)
Izmērs / Izmēri 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Aizsardzība Unshielded
Sērija SIMID
Vērtējumi AEC-Q200
Q @ Freq 35 @ 7.96MHz
Iepakojums / lieta 2-SMD
Iesaiņojums Tape & Reel (TR)
Darbības temperatūra -55°C ~ 125°C
Montāžas tips Surface Mount
Materiāls - kodols Ferrite
Induktīvās frekvences tests 1 MHz
Induktivitāte 6.8 µH
Augstums - sēdvietas (maksimums) 0.075" (1.90mm)
Frekvence - pašrezolūcija 115MHz
DC pretestība (DCR) 3.5Ohm Max
Pašreizējais vērtējums (ampēri) 120 mA