| Ražotāja daļas numurs : | HDM240E-124 | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Digital Power Corporation | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | SUFFIX "E" = U-CHANNEL + COVER A | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | HDM240E-124 |
|---|---|
| Ražotājs | Digital Power Corporation |
| Apraksts | SUFFIX "E" = U-CHANNEL + COVER A |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Spriegums - izeja 6 | 24V |
| Spriegums - izeja 5 | 24V |
| Spriegums - izeja 4 | 24V |
| Spriegums - izeja 3 | 24V |
| Spriegums - izeja 2 | 24V |
| Spriegums - izlaide 1 | 24V |
| Spriegums - Izolācija | 4 kV |
| Spriegums - ievade | 90 ~ 264 VAC |
| Tips | Enclosed |
| Standarta numurs | 60601-1; 60950-1 |
| Izmērs / Izmēri | 4.10" L x 2.44" W x 1.99" H (104.1mm x 62.0mm x 50.5mm) |
| Jauda (vatos) | 240W |
| Darbības temperatūra | -30°C ~ 70°C (With Derating) |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Chassis Mount |
| Iespējas | Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input |
| Efektivitāte | 92.5% |
| Strāvas - izeja 6 | 10 A |
| Strāva - izeja 5 | 10 A |
| Strāva - izeja 4 | 10 A |
| Strāva - izeja 3 | 10 A |
| Strāva - izvade 2 | 10 A |
| Strāva - 1. izeja | 10 A |
| Apstiprināšanas aģentūra | CB, CE, cURus |
| Pieteikumi | ITE (Commercial), Medical |







CABLE TIE HLDR SNGLE TORQUE MNT

AC/DC CONVERTER

SUFFIX "E" = U-CHANNEL + COVER A

SUFFIX "E" = U-CHANNEL + COVER A
AC/DC CONVERTER 24V 160W

SUFFIX "E" = U-CHANNEL + COVER A
CABLE TIE HLDR SNGLE TORQUE MNT
AC/DC CONVERTER 12V 160W

AC/DC CONVERTER 12V
AC/DC CONVERTER 15V