| Ražotāja daļas numurs : | C5SME-RJF-CS14QBB1 | RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Cree | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | LED RED CLR 5MM OVAL TH/SNAP ON | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | C5SME-RJF-CS14QBB1(1).pdfC5SME-RJF-CS14QBB1(2).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | C5SME-RJF-CS14QBB1 |
|---|---|
| Ražotājs | Cree |
| Apraksts | LED RED CLR 5MM OVAL TH/SNAP ON |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | C5SME-RJF-CS14QBB1(1).pdfC5SME-RJF-CS14QBB1(2).pdf |
| Viļņa garums - maksimums | - |
| Viļņa garums - dominējošs | 621nm |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips) | 2.1V |
| Skata leņķis | - |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 5mm Oval |
| Izmērs / Izmēri | - |
| Sērija | Screen Master® |
| Iepakojums / lieta | Radial |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Montāžas tips | Through Hole and Snap On |
| Millicandela Reitings | 1040mcd |
| Objektīva pārredzamība | Clear |
| Objektīva stils | Oval with Domed Top |
| Objektīva izmērs | 5.10mm x 3.70mm |
| Objektīva krāsa | Red |
| Augstums (Maks.) | 10.95mm |
| Iespējas | - |
| Pašreizējais tests | 20mA |
| Konfigurācija | Standard |
| Krāsa | Red |
| Pamatprodukta numurs | C5SME |








LED RED CLR 5MM OVAL TH/SNAP ON

LED RED CLEAR 5MM OVAL T/H

LED RED CLR 5MM OVAL TH/SNAP ON

LED RED CLR 5MM OVAL TH/SNAP ON

LED RED CLR 5MM OVAL TH/SNAP ON

LED RED CLR 5MM OVAL TH/SNAP ON

LED RED CLR 5MM OVAL TH/SNAP ON

LED RED CLEAR 5MM OVAL T/H

LED RED CLEAR 5MM OVAL T/H

LED RED CLR 5MM OVAL TH/SNAP ON