| Ražotāja daļas numurs : | STMGFS152412-R |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Cosel |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DC/DC CONVERTER 12V 16W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | STMGFS152412-R(1).pdfSTMGFS152412-R(2).pdfSTMGFS152412-R(3).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | STMGFS152412-R |
|---|---|
| Ražotājs | Cosel |
| Apraksts | DC/DC CONVERTER 12V 16W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | STMGFS152412-R(1).pdfSTMGFS152412-R(2).pdfSTMGFS152412-R(3).pdf |
| Spriegums - izeja 4 | - |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | - |
| Spriegums - izlaide 1 | 12V |
| Spriegums - Izolācija | 1.5 kV |
| Spriegums - ieeja (min) | 9V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 36V |
| Tips | Open Frame |
| Izmērs / Izmēri | 3.66" L x 2.05" W x 1.06" H (93.0mm x 52.1mm x 26.9mm) |
| Sērija | STMGFS (15W) |
| Jauda (vatos) | 16W |
| Iesaiņojums | Box |
| Darbības temperatūra | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Chassis Mount |
| Efektivitāte | 89% |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 1.3A |
| Pamatprodukta numurs | STMGFS152412 |
| Apstiprināšanas aģentūra | CE |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |







DC/DC CONVERTER 12V 16W
DC/DC CONVERTER 12V 16W
DC/DC CONVERTER 12V 16W
DC/DC CONVERTER 15V 15W
DC/DC CONVERTER 15V 15W
DC/DC CONVERTER 15V 15W
DC/DC CONVERTER 15V 15W
DC/DC CONVERTER 12V 16W
DC/DC CONVERTER 12V 16W
DC/DC CONVERTER 12V 16W