| Ražotāja daļas numurs : | ST5EX103 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Copal Electronics |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | TRIMMER 10K OHM 0.25W GW SIDE |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | ST5EX103.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ST5EX103 |
|---|---|
| Ražotājs | Copal Electronics |
| Apraksts | TRIMMER 10K OHM 0.25W GW SIDE |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | ST5EX103.pdf |
| Tolerance | ±10% |
| Izbeigšanās stils | Gull Wing |
| Temperatūras koeficients | ±100ppm/°C |
| Izmērs / Izmēri | Rectangular - 0.236" x 0.169" Face x 0.266" H (6.00mm x 4.30mm x 6.75mm) |
| Sērija | ST5 |
| Pretestības materiāls | Cermet |
| Pretestība | 10 kOhms |
| Jauda (vatos) | 0.25W, 1/4W |
| Iepakojums | Bulk |
| Turnu skaits | 14 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 13 Weeks |
| Detalizēts apraksts | 10 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment |
| Korekcijas veids | Side Adjustment |








TRIMMER 500K OHM 0.25W GW TOP

TRIMMER 2K OHM 0.25W GW SIDE ADJ

TRIMMER 50K OHM 0.25W GW TOP ADJ

TRIMMER 100K OHM 0.25W GW SIDE

TRIMMER 2M OHM 0.25W GW SIDE ADJ

TRIMMER 5K OHM 0.25W GW TOP ADJ

TRIMMER 200K OHM 0.25W GW SIDE

TRIMMER 20K OHM 0.25W GW SIDE

TRIMMER 1K OHM 0.25W GW SIDE ADJ

TRIMMER 100 OHM 0.25W GW SIDE