| Ražotāja daļas numurs : | SM31TW204 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Copal Electronics |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | TRIMMER 200K OHM 0.125W J LEAD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SM31TW204.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SM31TW204 |
|---|---|
| Ražotājs | Copal Electronics |
| Apraksts | TRIMMER 200K OHM 0.125W J LEAD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | SM31TW204.pdf |
| Tolerance | ±20% |
| Izbeigšanās stils | J Lead |
| Temperatūras koeficients | ±100ppm/°C |
| Izmērs / Izmēri | Square - 0.154" L x 0.126" W x 0.154" H (3.90mm x 3.20mm x 3.90mm) |
| Sērija | SM31 |
| Pretestības materiāls | Cermet |
| Pretestība | 200 kOhms |
| Jauda (vatos) | 0.125W, 1/8W |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Citi vārdi | SM-31TW204 |
| Turnu skaits | 5 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 9 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | 200 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment |
| Korekcijas veids | Top Adjustment |








TRIMMER 500 OHM 0.125W GW SIDE

TRIMMER 500K OHM 0.125W GW SIDE
TRIMMER 1K OHM 0.125W J LEAD TOP
TRIMMER 2M OHM 0.125W J LEAD TOP
TRIMMER 50 OHM 0.125W J LEAD TOP

TRIMMER 50K OHM 0.125W GW SIDE
TRIMMER 500K OHM 0.125W J LEAD
TRIMMER 100OHM 0.125W J LEAD TOP
TRIMMER 1M OHM 0.125W J LEAD TOP

TRIMMER 5K OHM 0.125W GW SIDE