| Ražotāja daļas numurs : | CT6EN203 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Copal Electronics |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | CT6EN203.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CT6EN203 |
|---|---|
| Ražotājs | Copal Electronics |
| Apraksts | TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | CT6EN203.pdf |
| Tolerance | ±10% |
| Izbeigšanās stils | PC Pins |
| Temperatūras koeficients | ±100ppm/°C |
| Izmērs / Izmēri | Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm) |
| Sērija | CT6 |
| Pretestības materiāls | Cermet |
| Pretestība | 20 kOhms |
| Jauda (vatos) | 0.5W, 1/2W |
| Iepakojums | Bulk |
| Citi vārdi | CT-6EN 20K OHM (203) CT-6EN203 |
| Turnu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 9 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | 20 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment |
| Korekcijas veids | Side Adjustment |







TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 200KOHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE