| Ražotāja daļas numurs : | 3292.4 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Conta-Clip |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FUSE DISCONNECT TERMINAL |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 3292.4.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 3292.4 |
|---|---|
| Ražotājs | Conta-Clip |
| Apraksts | FUSE DISCONNECT TERMINAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 3292.4.pdf |
| Wire Gauge vai diapazons - mm² | 0.2-4mm² |
| Wire Gauge vai diapazons - AWG | 10-24 AWG |
| Spriegums - UL | 300V |
| Spriegums - IEC | 60V |
| Tips | Disconnect |
| Izbeigšanās stils | Push In |
| Terminālis - platums | 6.0mm |
| Noņemšanas garums | 12mm |
| Sērija | FSIK |
| Iesaiņojums | Box |
| Pozīciju skaits | 2 |
| Līmeņu skaits | 1 |
| Materiāla uzliesmošanas reitings | UL94 V-0 |
| Materiāls - izolācija | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Drošinātāju tips | 5mm x 20mm |
| Iespējas | - |
| Atvienot veidu | Fuse, Lever |
| Pašreizējais - UL | 6.3 A |
| Pašreizējais - IEC | 6.3 A |
| Krāsa | Black |








BROADBAND HIGH DIRECTIONAL COUPL

PLIERS LONG NOSE 8"

BROADBAND HIGH DIRECTIONAL COUPL
ROBOCLAW 2X60A MOTOR CONTROLLER

PLIERS LONG NOSE 6.3"
COMP O= .765,L= 5.50,W= .082
PLIERS LONG NOSE 8"
Replacement for Outboard Marine
ANDROID THINGS PI 3 BOARD PACK
MODEL NO. 15 TUBING & CONDUIT CU