| Ražotāja daļas numurs : | 12014.0 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Conta-Clip |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | PCB TERMINAL |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 12014.0.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 12014.0 |
|---|---|
| Ražotājs | Conta-Clip |
| Apraksts | PCB TERMINAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 12014.0.pdf |
| Wire Termination | Screwless - Spring Cage, Tension Clamp |
| Wire Gauge | 20-28 AWG |
| spriegums | 150 V |
| Griezes moments - skrūve | - |
| Sērija | - |
| Skrūvējama vītne | - |
| Skrūvju materiāls - pārklājums | - |
| Pozīcijas uz līmeni | 6 |
| Piķis | 0.098" (2.50mm) |
| Iesaiņojums | Box |
| Darbības temperatūra | -30°C ~ 105°C |
| Līmeņu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Piesaistes orientācija | 45° (135°) Angle with Board |
| Mājokļa materiāls | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Iespējas | - |
| Pašreizējais | 4 A |
| Kontaktmateriāls - pārklājums | - |
| Krāsa | Gray |
| Skavas materiāls - pārklājums | Steel, Stainless |







SPEAKER MOUNT CEILING 40LB BLK

CONN TERM BLK END BRCKT RAIL GRY
COMP O= .671,L= 5.00,W= .0475
CONTACT H.D. CRIMP SOCKET
METRIC THREADED PLUG:LDPE, RED,

SB17DRK20FB DROPOUT RUNG KIT 1 1
SPEAKER MOUNT CEILING 40LB WHT

REC U12 12P AC MA STR M16 BM SOL
HEMOSTAT CURVED PLASTIC 6IN
SWITCH TOGGLE 3POS R/A 1B/1B