| Ražotāja daļas numurs : | 1104.2 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Conta-Clip |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FUSE DISCONNECT TERMINAL |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 1104.2.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 1104.2 |
|---|---|
| Ražotājs | Conta-Clip |
| Apraksts | FUSE DISCONNECT TERMINAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 1104.2.pdf |
| Wire Gauge vai diapazons - mm² | 0.2-10mm² |
| Wire Gauge vai diapazons - AWG | 12-22 AWG |
| Spriegums - UL | - |
| Spriegums - IEC | - |
| Tips | Disconnect |
| Izbeigšanās stils | Screw |
| Terminālis - platums | 8.0mm |
| Noņemšanas garums | 12mm |
| Sērija | SIK |
| Iesaiņojums | Box |
| Pozīciju skaits | 2 |
| Līmeņu skaits | 1 |
| Materiāla uzliesmošanas reitings | UL94 V-2 |
| Materiāls - izolācija | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Drošinātāju tips | 5mm x 20mm, 5mm x 25mm, 5mm x 30mm |
| Iespējas | LED |
| Atvienot veidu | Fuse, Lever |
| Pašreizējais - UL | 10 A |
| Pašreizējais - IEC | 10 A |
| Krāsa | Beige |








ROUND SPACERPASSIVATE QQ-P-35C T

PCB TERMINAL

FUSE LINK 200 40A RB 23"
1/8 RD X 3/8 X .090 ID

HVT.8.BU.C

PLATING CHARGES MAY APPLY

ROUND SPACERPASSIVATE1/8 RD X 3/

ME ANGULAR SENSOR V1

PCB TERMINAL

LIQUID TO LIQUID HEAT EXCHANGER