| Ražotāja daļas numurs : | 242A18000X | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Conec | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CONN D-SUB HD RCPT 44P VERT SLDR | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 242A18000X.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 242A18000X |
|---|---|
| Ražotājs | Conec |
| Apraksts | CONN D-SUB HD RCPT 44P VERT SLDR |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 242A18000X.pdf |
| Wire Gauge | - |
| Sprieguma reitings | 100V |
| Izbeigšana | Solder |
| Shell izmērs, savienotāju izkārtojums | 3 (DB, B) High Density |
| Apvalka materiāls, apdare | Steel, Tin Plated |
| Sērija | 242A |
| Iesaiņojums | Box |
| Darbības temperatūra | -25°C ~ 85°C |
| Rindu skaits | 3 |
| Pozīciju skaits | 44 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Materiāla uzliesmošanas reitings | UL94 V-0 |
| Ingress Protection | IP20 |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Iespējas | Filter |
| Dielektriskie materiāli | Thermoplastic |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 3A |
| Kontaktpersonas tips | Signal |
| Kontaktmateriāls | Copper Alloy |
| Saziņas veidlapa | Machined |
| Sazināties ar Finish biezumu | Flash |
| Sazinieties ar Finish | Gold |
| Savienotāju tips | Receptacle, Female Sockets |
| Savienotāja stils | D-Sub, High Density |
| Krāsa | Black |
| Pamatprodukta numurs | 242A180 |
| Backset Spacing | - |








CONN D-SUB

CONN D-SUB

CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR

CONN D-SUB

CONN D-SUB

CONN D-SUB

CONN D-SUB HD RCPT 26P VERT SLDR

CONN D-SUB HD RCPT 15P VERT SLDR

CONN D-SUB HD RCPT 15P VERT SLDR

CONN D-SUB HD RCPT 44P VERT SLDR